7.1.15 הסערה תוקפת שוב...

אני מביטה מהחלון על צמרות העצים הנעות בפראות, שומעת את הרעמים. אני עטופה ומצועפת. החתול שלי מתחבא מתחת למיטה ואני מוצאת עצמי חושבת מחשבות...

אני לא זוכרת מי אמר את האמרה ש "הדבר המסוכן ביותר לאדם הוא היכולת שלו לחשוב" .

המחשבה שלנו, היא הפניית זרקור תודעתי ועצם הפניית הזרקור יוצרת את המציאות. לצערנו, כפי שאני "חופרת" לכם, לא תמיד נוצרת המציאות שאנחנו רוצים.  דוגמה מדעית  מצויינת היא ניסוי שני הסדקים, ניסוי חשוב ויסודי בחקר מכניקת הקוונטים (אפשר לצפות ביוטיוב בסרטון "דר קוונטום וניסוי שני החרכים "להבנה מלאה). משמעות הניסוי היא שהדרך בה אנו מביטים על המתרחש קובעת את ההתרחשות עצמה. כשאנחנו חושבים מחשבה מסויימת, זה החרך דרכו אנו מביטים וזה מקבע את המציאות.

אינני יודעת למשל, כמה מכם, בזוגיות או לא בזוגיות, התאוו להתכרבל אמש עם מישהו במיטתם, כן, אני יודעת, שחלקכם, למרות שנמצאים בזוגיות, לא חוו חיבוק כבר המון זמן. איזה מחשבות זה מעורר בכם, מאילו מחשבות סמויות בתת המודע התהוותה מציאות חייכם?

עדיין אפשר להצטרף לסדנת "השיבה אל עצמי"  שמטרתה היא לדייק את החרך דרכו אנו מסתכלים ובכך ליצור את המציאות אותה אנו רוצים.


אני מאחלת לכם יום מקסים וחמים, בו אתם חבוקים וחובקים את אהוביכם/אהביכם, בספל קקאו חם עם מרשמלו כמו שקיבלתי הבוקר מביתי ואתם מנצלים את הזמן ליצירת רגעי אושר - זכרונות נעימים.

 

סינקו בניית אתרים | Ran Meron Studio Art Design | דף הביתאודותאימון הוליסטיתטא הילינג