24.1.14 איזו התרגשות

איזו התרגשותלפני מספר שעות סיימתי ללמד את הקורס ה-13 בשיטת התטא הילינג, מאז חזרתי מיפן באפריל 2013.

בכל קורס, אני נרגשת לראות את השינוי העובר על המשתתפים. הנוקשות שלהם מתרככת. טונוס השרירים שלהם משתנה. פניהם נעטפות אור. לאט לאט הם נזכרים בעצמה הטבעית שלהם ואז, זו ממש חגיגה לעיניים וללב. התמזל מזלי ולומדים אצלי רק תלמידים מצטיינים [חיוך] . הם חווים הצלחות כבר בשעות הראשונות לקורס. בסופו הם מגיעים להישגים מפתיעים, הבטחון העצמי שלהם מתעצם והספק מפנה מקומו לפתיחות ואיפשור. בנוסף, כל קורס הוא שיעור ענק עבורי. אני לומדת באופן מתמיד מתלמידי הנהדרים ומהסייעים שלי.

ועל שום מה ההתרגשות?! ביום הראשון ובאחרון סייעו לי בוגרות קורסים שלי. כמה נעים ומספק להווכח בהתקדמות שלהם מאז הקורס. ריגש אותי במיוחד, שאחת מהן היא ביתי המופלאה והמוכשרת. הטבעיות בה היא מתקשרת עינגה אותי וגרמה לי גאווה רבה. היא לא רק עושה זאת בחינניות רבה, אלא בקלילות והומור. אני מצפה לרגע בו נוכל לאחד כוחות לייצירה משותפת. באמצע סייעה חברה יקרה והוסיפה מהידע והניסיון הרבים שלה.

בנוסף, חברתי עדי מורה איחדה כוחות עימי. עבורה זה היה הקורס הראשון. עדי מטפלת כבר כ 5 שנים. היא מטפלת מחוננת ונהנתי פעמים רבות מהטיפולים העמוקים שעעברתי אצלה. ידעתי על יכולותיה ואיכויותיה. אמנם לא הופתעתי, מהיותה מורה נהדרת, אך כן הופתעתי מהביטחון שהפגינה ומההרמונייה ביננו. זו בדיוק העדות לכך שסינרגיה אפשרית.

השילוב של התלמידים, הסייעות שלנו יחד עם האנרגיות שלנו יצר תדר עצמתי. בנוסף הימים לוו בקלילות מופלאה והומור רב. דברים אלו, חידדו את מה שאנו מלמדות: השיטה הזו מאפשרת שינוי וריפוי מידיים, בעצמה משולבת בקלות ופשטות. כן, דעו לכם! זה אפשרי!!

את התכנים של הקורס הרחבנו. בהיותינו שתינו בוגרות של קורסים רבים בשיטה, נוספו לנו במהלך השנים כלים שונים, לחלקם נחשפנו במהלך הקורסים, חלקם פיתחנו בעצמנו. זה איפשר לתלמידים שלנו להתנסות בכל מיני אספקטים של השיטה, חלקם אפילו מתקדמים יותר ממה שנהוג ללמד בקורס יסוד. 

עדי ואני הכנו הפתעות נוספות לתלמידים שלנו. כל אחת מאיתנו כתבה מדריך מקיף שנועד לסייע בתהליך הצמיחה והשינוי וגם הכנו דיסק בו הקלטנו מדיטציות שונות וטיפים להמשך הטמעת השיטה. עבדנו החודש באינטנסיביות רבה. שתינו חווינו סיפוק עצום מן היצירה עצמה מהתהליך ומההוראה המשותפת של הקורס עצמו.


 

סינקו בניית אתרים | Ran Meron Studio Art Design | דף הביתאודותאימון הוליסטיתטא הילינג