29.1.2.13 דצמבר 2013 -סיום שנה מרגש

סיום שנה מרגש

בזאת אני מצהירה שאני מאוד אוהבת חורף. אני אוהבת את ריח הגשם, המנקה את הרחובות. את האווירה, את ריח הערמונים הנקלים בתנור. הקדרות החורפיות ממלאות אותי בתחושה של חום וביתיות - אני אוהבת חורף!!!

והשנה, דצמבר מילא אותי בהתרגשות.

קודם כל ביתי היקרה סיימה קורס משק"יות ת"ש ועבורי זו הייתה התרגשות גדולה. בהתפעמות אני מסתכלת בגאווה - איזו אישה נהדרת. איזה דברים נהדרים היא כבר עושה ועוד תעשה.. אין דבר מענג יותר מאשר לראות את הצאצא שלך עולה עליך בחוכמתו, בכשרונו - הצליח לנו (לאביה ולי וגם לה :) ) בגדול!!
אח"כ הסערה המדוברת ריגשה אותי. עמדתי משתוממת  ופעורת פה. סוף כל סוף, גם אנחנו, כמו בכדור הארץ הצפוני, מרגישים חורף כהלכתו. הבטתי משועשעת באמצעי התקשורת והקריאות לועדת חקירה וחשבתי לעצמי שזו הבעייה שלנו כבני אדם. אנחנו כל כך כבולים למשבצת הקטנה שלנו, שגם כשמגיע משהו בלתי צפוי ומיוחד ומרגש - אנחנו מבקשים להכניסו למשבצת - שיהיה מסודר ומאורגן.

הדחף הזה שלנו, הוא כמו תקרת זכוכית, שאנחנו מיוזמתנו מניחים לנו נמוך מעל הקרקפת, שלא נגבה, שלא נצמח, שלא יהיה מיוחד.

אתם יודעים איך מאלפים פרעושים? קרקסי צוענים התמחו באילוף פרעושים. פרעוש הוא בעל החיים שקופץ הכי גבוה, במיוחד גבוה ביחד לגודלו. הוא יכול לקפוץ לגובה של כמה קומות. אבל, אם מניחים תקרת זכוכית מעל כלוב עם פרעושים, הם מנסים לקפוץ גבוה ומקבלים מכה, מנסים שוב -שוב מכה.. וכך עד שהם לומדים להיות ממוצעים. 

אל תתנו לעצמכם להיות ממוצעים, מצאו את היחודיות האותנתית שלכם ולכו איתה עד הסוף, כי מה כבר יכול לקרות - מקסימום זה יצליח! אגב..שמתם לב שבניו יורק כמעט בכל שנה יש להם סערה שמנתקת להם את החשמל בעיר?

סינקו בניית אתרים | Ran Meron Studio Art Design | דף הביתאודותאימון הוליסטיתטא הילינג