14.2.14 יום אהבה שמח

השבוע התבשרתי בבשורות משמחות:


שתי נשים איתן עבדתי בנושא זוגיות, לפני כשנה וחצי, מצאו זוגיות טובה ומעצימה. אחת מהן ילדה את בכורה והשנייה בהריון מתקדם.
אין דבר מספק, מלעזור לאחרים, להגשים את מאוויהם וחלומותיהם. ללוות אותם בדרך לשינוי ולהגשמה. זו בשבילי אהבה.

כשהיתי נערה, היה לי אוסף ספרונים שדברו
על מהי אהבה

 למשל, אהבה היא לתת לה את השוקולד האחרון, או אהבה היא לראות איתו משחק כדורגל.. מצאתי עצמי מהרהרת במה היא אהבה עבורי היום.

היום, מניסיוני אני יודעת שאהבה היא לראות הכל בבן זוגך, לרבות הדברים שאתה פחות אוהב, ולאהוב אותו בגלל ולמרות. כן. אהבה שאינה תלויה בדבר. ולמי שקרא את מה שכתבתי בשבוע שעבר, הדבר תקף גם לגבי אהבה לבני זוג לשעבר, חברים, אחים וילדים.

אהבה היא לפתח זיכרון סלקטיבי. לזכור את הדברים הטובים ולשכוח את העוולות (מסוג שכחתי את יום הולדתך). לסלוח. למחול. לאפשר. לכבד.

אהבה זו תמיכה בלתי מעורערת. לא צריך לראות עין בעין, לא צריך להאמין בתחום העיסוק של בן הזוג, או בתחביביו. צריך להאמין בו! ולעזור לו להגשים עצמו בדרך בה הוא בוחר. צריך לדעת בכל תא בגופינו, שעם בן הזוג שלנו אנחנו בטוחים ומוגנים. איתו אנחנו יכולים להיות בדיוק מי שאנחנו, ללא מסכות. ללא זיוף.

אהבה זו היכולת לתקשר. לתקשר את עצמנו לבני זוגנו, להקשיב ולהכיל אותם. לדעת לדבר על הכל. לדעת לא להסכים ולדעת לתקשר את האהבה עצמה. במילים ובמעשים.

כמובן שיש נדבכים נוספים לאהבה. אני מרגישה שבורכתי בהמון אהבה בחיי ואני מקווה שגם אתם חווים זאת. זכרו שהלב הוא שריר וכמו שמרחיבים שרירים אחרים, אפשר לאמן גם את הלב כך שיתרחב ויכיל עוד ועוד אהבה.

מהיום אל תהססו. תנו ללב שלכם להתרחב.

 

סינקו בניית אתרים | Ran Meron Studio Art Design | דף הביתאודותאימון הוליסטיתטא הילינג