29.8.14 דברים שחשוב לדעת

דברים שחשוב לדעת

אתמול סיימנו קורס מתקדמים בתטא הילינג ואלה הדברים שנשאלתי לגביהם וכל אחד צריך לדעת, בין אם למדת תטא או שמבחינתך רק רציונאליות קיימת.

הגשמה לטובתנו הגבוהה ביותר
  כולנו מבקשים שדברים יתרחשו בחיינו. חלקנו נושאים תפילה, חלקנו יעשו מדיטצית הגשמה ואחרים פשוט יחשבו מחשבות... תמיד נבקש את ההגשמה לטובתנו הגבוהה ביותר.
 א.  אם אנחנו רוצים כסף למשל, אנחנו לא רוצים להקלע לתאונה ולקבל כסף כשיפוי מהביטוח. נכון?!
 ב.  טובתנו הגבוהה ביותר היא טובת העולם - היקום לא יקח ממשה כסף וייתן לי. יש מספיק לכולם וגם כשנחייה בשפע אותו אנחנו מבקשים, מעבר לעובדה שנהייה מאושרים יותר ולכן נקרין את אושרנו  על סביבתנו הקרובה וגם הרחוקה, תהיה לנו. אפשרות גם לעזור לאחרים.
 ג.  לא מספיק לבקש/להתפלל/לזמן. אנחנו צריכים לצאת אל העולם המציאותי ולעשות.  זוכרים את הבדיחה על כך שפלוני התפלל יום יום לכך שיזכה בלוטו. כל יום טען וכעס על אלוהים שלא מגשים לו את תפילתו, עד שאלוהים אמר לו " כבר מזמן רציתי להגשים לך אבל אתה לא שולח טופס"?
 ד. נקודה למחשבה. אם אנחנו מאמינים שמי שעשיר הוא מושחת. קרוב לודאי שלא נוכל להיות עשירים.
 ה.  ההגשמה שלנו יכולה לבוא בכל מיני דרכים.  צריך לאפשר לה להתגשם. אם אנחנו ממשיכים להתעקש על הגשמתה בכל רגע, אנחנו מקרינים ספק בכך שתתגשם. אם אנחנו מבקשים מהבעל להדיח את הכלים, ניתן לו הזדמנות לעשות זאת, לא?! קרוב לודאי שאם נגיד לו כל דקה, נו! רחץ את הכלים! בסוף.. הוא לא ירחץ אותם.
 ו.  לפעמים אנחנוו כל עסוקים בלרצות, שאנחנו לא שמים לב שמה שרצינו כבר כאן.

גם וגם
אפשר להיות גם עשירים מאוד וגם מוסריים.
אפשר להיות גם עצובים כי איבדנו אדם יקר וגם שמחים כי שמענו בשורה טובה, שמענו את ציוץ הציפורים, התעוררנוו הבוקר.
אפשר להיות מחובר לילד שבתוכנו, שובבים ועליזים וגם להיות אחראים ורציניים.
אפשר גם להתגרש ולישאר חברים.

חוק המשיכה - דומה מושך דומה 
אולי זה לא פייר, כפי שאמר לי אתמול תלמיד בקורס, אבל כסף מושך כסף, שמחה מושכת שמחה, אהבה מושכת אהבה... אנחנו רוצים שדברים יהיו בחייכם, אנחנו צריכים להרגיש שהם כבר קיימים (כן, כמו שמומלץ גם בסוד). רוצים דוגמא פשוטה? מכירים את זה שלתינוקות רכים רפלקס הגורם להם לחייך? אתם יודעים מה מטרתו? שאנשים סביבם יתמוגגו מהחיוך ויחזירו להם חיוך ואהבה. לכו ברחוב וחייכו ללא סיבה לאנשים. מה קורה? הפתעה!! הם מחייכים אליכם חזרה. איך זה גורם לכם להרגיש? נסו וראו כמה אתם שמחים.

מוכרחים להטיל ספק?
 נטיל ספק במגבלות, בפרדיגמות (השקפות רווחות), במה שאמרו/אומרים לנו שאנחנו יכולים ולא יכולים לעשות.
נאמין באמונה שלמה  ולעולם לא נטיל ספק בכך שהכל אפשרי עבורנו, שאנחנו אהובים, שאנחנו ראויים ושאפילו השמיים לא מהווים גבול עבורנו.

וזה רק על קצה המזלג....

רוצים לדעת עוד?

יש רק עוד שבוע למחיר הרשמה מוקדמת לקורס יסוד בתטא הילינג ב  16-18/9.14 וגם מלגת המצב תקפה לקורס זה. ממש לפני ראש השנה. זה מאפשר  לך להתחיל את השנה החדשה ביצירת המציאות המבוקשת, במקום כרגיל להמשיך לדבר על כמה הינך רוצה בה... הפרטים כאן

סינקו בניית אתרים | Ran Meron Studio Art Design | דף הביתאודותאימון הוליסטיתטא הילינג