1.3.14 מה צריך כדי להגשים

אז מה צריך כדי להגשים אל תוך חיינו, את הדברים שאנחנו רוצים

ביום חמישי, נסעתי לקומראן. היה מזג אויר מקסים, נוף מרהיב וזה היה מעין טיול שנתי לקבוצת מגשימים.  עברנו שם מסע רוחני, שסיכם עבורי, כשבועיים של התבוננות עצמית.

לעיתים קרובות, אני מאוד קלה בהגשמות שלי. עם זאת לעיתים אני ממש נאבקת להגשים דברים מסויימים. בתהליך שעברתי, שמתי לב להמון אמונות שהיו לי, שבהחלט יכלו לחסום את את ההגשמה שלי מלהתממש במציאות חיי. הייתה לי התנגדות מאוד גדולה להסתכל לתוך מקומות אלה. ממש פחדים. אחד מהם היה, שההגשמה תיפגע בקשרים שלי עם אנשים שממש אוהבת.

הנכונות שלנו להתסכל לתוך הפחדים שלנו ולהתמודד איתם חיונית, גם כשאנחנו רוצים דברים טובים עבור עצמנו. לכל דבר יש מחיר. כבר כתבתי בעבר. אם אני רוצה קריירה משגשגת ועמוסה, זה משפיע על המשפחה שלי, זה משנה את האופן בו אני נתפסת בעיני חברי, את הפנייות שלי.

יש לי חברה, שלפני חצי שנה הגשימה תפקיד שחלמה עליו הרבה זמן. תמיד כשחלמה עליו עלו בה פחדים, מה יהא על הזמן החופשי שלה, מה יהא על הילד הקטן שלה, על הפנייות שלה להוריה... לאחר המון זמן בו לא דיברנו (שתינו מאוד עסוקות), שוחחתי איתה השבוע. עמוס לה, לפעמים אפילו קשה אך היא נהנית מאוד ומצליחה לתמרן. היא נוכחה לדעת שהמחיר הוא לא בלתי אפשרי עבורה. תחושת ההצלחה שלה מדרבנת אותה להיות יצירתית ולמקסם את ההצלחות שלה. רק לאחר שהתמודדה עם הפחד והחליטה שהמחיר אפשרי לה, היא יכלה לזנק למים ולהרוויח.

אם גם לכם, כמו לי, קשה לפעמים להסתכל לתוך הפחדים שלכם, דעו לכם, שזהו האומץ האמיתי והמפתח להצלחה. מצאתי מס כלים שיכולים לסייע לכם:

1. רשמו לכם כתרשים זרימה את מה שאתם רוצים להגשים, אילו דברים עלולים לחסום אתכם מלהגשים.

2. אתרו את הפחדים בליבה והסכימו להיות בפחד. (בקורס האחרון, משתתפת שפחדה מלהצליח, ראתה עצמה במדבר שומם וצחיח, לפתע עלתה על גבעה וראתה נוף מרהיב ירוק. אני עצמי הרגשתי חשכה ובדידות וממש נשברתי לרסיסים כשהגשמתי בדמיוני את שרציתי, אבל אז.. הייתה תחושה של אור והאפשרות לבנות עצמי מחדש כמו שרוצה).

3. לבנו את האמונות שעומדות בלב הפחד והורו לעצמכם להחליפם באמונות חליפיות שיאפשרו לכם בהגשמה.

4. העזרו במישהו אחר, בתהליך ההתבוננות והסקת המסקנות ואפילו העזרו באיש מקצוע.

בהצלחה. אשמח לשמוע על התהליך שעברתם.

סינקו בניית אתרים | Ran Meron Studio Art Design | דף הביתאודותאימון הוליסטיתטא הילינג