9.5.14 אני מודה...

אני מודה...


מודה! מודה! מודה!
לכל אלה שתרמו ליום הולדתי להיות מקסים ומהנה:
 
לקוראי, שכבר מיום שישי שעבר, שלחו לי ברכות ליום ההולדת. זה מחמם את ליבי.

לגוגל שכבר בשעה 0:01 יצרו לי דף יום הולדת אישי - האח הגדול, עינו פקוחה תמיד, עם זאת הוא מתייחס לנתיניו כאילו היו בניו יחידיו.

לביתי האהובה, שהפתיעה ולקחה, מבלי שאבקש, יום חופש (יקר ערך) מצה"ל ועשתה לי יום כיף שסבב סביבי הקפריזית - ברוך שעשני אמך.

לגבר החמוד, שפלירטט איתי בעיר העתיקה בירושלים ואף אמר שלא יכול שזו ביתי, כי אני צעירה מדי - זה בדיוק מה שרוצים לשמוע ביום הולדת.

לכל המוכרים החביבים, שהסבירו לנו פנים ולילדון ששאלנו אותו לדרכנו והוא עזב את עיסוקיו ורץ להורות לנו את הדרך (באמת,  שבזה נתקלתי רק ביפן).

לשני האקסים המדהימים שלי, שהפתיעו ורגשו... כן כן.. צריך לדעת עם מי להתחתן ... ואולי גם צריך לדעת איך להתגרש - אני זכיתי, הצליח לי.

למשפחתי "לשעבר", שמעולם לא הפסיקה להיות משפחתי לעטוף אותי באהבה ולתת לי להרגיש שייכת. זה מעלה דמעות של אהבה ושמחה ובטח לא מובן מאליו.

לאחי וגיסתי האהובים, שעוד צפויים לעזור לי להמשיך בחגיגות. (אני מחכה בכליון עיניים)

לחברים האהובים והמקסימים שלי, שזכרו אותי גם השנה בכל אמצעי הטכנולוגיה (עורבים לא נשלחו הפעם).
לחברה שהפתיעה אותי בזיקוקים ונרות. כן..את יודעת מי את, נכון?

לחברי בפייסבוק, היצירתיים, שמבלי דעת הערמתי עליהם קשיים בכך שחסמתי את האפשרות לכתוב לי על הקיר והם לא נכנעו למכשול הקטן וברכו אותי בהמוניהם... פייר... שיחקו אותה. זה הפך כל ברכה ליקרה מפז, לחלוטין לא מובנת מאליה.

וליקום, שהראה לי שוב, שהשפע הוא אינסופי ואפילו יצר חורף נעים לכבודי (כן.. אני מחובבי החורף), הפגין מפגן יפהפה של זיקוקים, חסך לי את השקיית הגינה, ניקוי המכונית ונתן לי לראות שוב שכל מה שאבקש יהי!

איזה כיף לזכות בכל כך הרבה אהבה. אוהבת אתכם בכל ליבי חזרה.

 

סינקו בניית אתרים | Ran Meron Studio Art Design | דף הביתאודותאימון הוליסטיתטא הילינג