7.3.14 זה קרה לפני שנה

זה קרה לפני שנה..

לפני שנה בדיוק, נחתתי ביפן לאחת מהחוויות המעצימות בחיי.

ראשית, זו היתה הגשמה של חלום. יפן סיקרנה אותי, אני חובבת את התרבות ונהנית לבקר במוזאון טיקוטין שבחיפה. המטבח היפני חביב עלי במיוחד והמראות והנופים תמיד שבו את ליבי.

מטרת הנסיעה הרשמית, היתה ללמוד הוראת תטא הילינג, שיטה אליה נחשפתי לפני כ5 שנים והיא מהווה כלי חשוב בסל הכלים המקצועי והאישי שלי.

הנסיעה הזו הביאה לצמיחה אדירה בחיי. צמיחה לרוחב - הרחבתי את המיומנויות המקצועיות שלי. צמיחה לעומק - למדתי על עצמי דברים רבים במהלך הטיול ובמהלך השנה שחלפה. צמיחה לגובה - ההתפתחות העצמית שלי נסקה השנה, תוך התמודדות עם דברים שמעולם לא העלתי על דעתי שאתמודד עימם.


כשהגשמתי נסיעה מופלאה זו, דמיינתי עצמי במקום שבתמונה המצ"ב.
 דמיינתי את הגשרון, הנחל ואת עצי הדובדבן הפורחים.
דמיינתי עצמי עוברת במקום זה בדרכי לקורס התטא.

המלון שלי היה שתי תחנות רכבת וחצי שעה הליכה מן המקום בו התקיים הקורס, לעיתים הלכתי ברגל ולעיתים נסעתי. אך גם כשהלכתי המסלול לא הביאני למקום זה.

ואז, ביום האחרון לקורס, הציעה מזל חברתי שנלך במסלול קצת שונה. הסכמתי בשמחה והופתעתי לגלות את המקום המדוייק אותו ראיתי בדמיוני.

הכי כיף לי כמורה, לחזות ולהיות עדה לשינוי המתרחש במהלך הקורס בתלמידי וכשאני שומעת שהקורס עזר להם להגשים דברים בחייהם, כמו הריון טבעי שהרופאים חזו אחרת, עבודת חלומות ועוד.. אני שמחה ונרגשת מאוד.אתם מוזמנים לחוות בעצמכם, בסדנאות ההתנסות, בקורסים ובתהליכים אישיים אחד על אחד - גם לכם מגיע!!

סינקו בניית אתרים | Ran Meron Studio Art Design | דף הביתאודותאימון הוליסטיתטא הילינג