25.11.15 תכנסי כבר לאוטו וניסע

היום שלי התחיל נהדר.
הייתי צריכה להיות ליד עזריאלי והחלטתי לקחת רכבת מהרצליה. בנינוחות, בלי לבדוק את לוחות הזמנים, נכנסתי למכוניתי, נסעתי בנעימים. למרות שכל הדרך מקניון שבעת הכוכבים וכל החניונים ליד היו עמוסים לעייפה, ידעתי שמצפה לי חניה ממש סמוך לכניסה, לכן המשכתי לנסוע על לחניון הראשי, ואכן מיד כשהגעתי, פינה מישהו את החניה ומיד חניתי. הרכבת הגיעה מס דקות אח"כ.
דיברתי עם היקום והא לא רק הקשיב, אלא נענע.

בערב, שוב הייתי צריכה להיות באותו האיזור בו הייתי בבוקר. הפעם נסעתי במכוניתי. הייתי קרבית. לא התחשק לי לצאת שוב מהבית ושוב לנסוע... הגעתי למקום ולא מצאתי חנייה ולפתע מצד ימין מכונית שנסעה לפני נכנסה לחניון. נכנסתי אחריה. רק לאחר שהחנתי מכוניתי, שמתי לב שזה חניון פרטי. מה שעזר לי לשים לב זה השער החשמלי שנסגר ונעל את מכוניתי בתוך החניון. על השער לא צויין טלפון לשעות חירום.


נכנסתי לפגישה, כשאני קרבית שבעתיים, דעתי הייתה מוסחת רוב הזמן, הייתי עוקצנית ופחות ידידותית למשתמש וכשהגיע העת לשוב הביתה, השעה הייתה 23.30, נרתמו האנשים סביבי להתקשר לחברה שבבעלותה החניון.... אף אחד לא ענה. טוב... הלכנו לחניון כשתחושה פסימית מלווה אותי ואז הציעה חברתי, תכנסי למכונית, אולי השער יפתח. זה מה שעשיתי ו... השער נפתח.

מסקנות:
1. היקום מקשיב! אם אנחנו סומכים עליו שיהיה פשוט וקל - פשוט וקל. אם אנחנו משדרים לו דרמה - דרמה זה מה שנקבל (במילים אחרות, הסרט שאתם מקרינים על המסך הוא הסרט שתצפו בו).
2. אתגרי תקשורת הם לפעמים מול עצמנו וכדאי לשים גם לכך לב.
3. אמנם סיפרתי לאנשים בפגישה את קורותי ואמנם הם לא לקחו על עצמם את "מזגי הרע", עם זאת, פעמים רבות, אנחנו כל לוקחים, כשזה בכלל לא קשור אלינו!עוד על תקשורת בינאישית בסדנה המקסימה "להתיר את הקשר בקשר" בה נתנסה במשחק משא ומתן, במשחק של הקשבה וגם בתהליך קצר של מאסטר מיינד על אתגר תקשורתי שלכם (התהליך יתן לכם נקודות מבט נוספות ויועיל לכם בפתרון הדילמה).
הסדנה ב 2.12, יום רביעי. ברעננה, בשעות19:00-22:00
עכשיו במחיר הרשמה מוקדמת רק עד יום שישי! מהרו! נותרו רק עוד 3 מקומות.
לפרטים והרשמה כאן

סינקו בניית אתרים | Ran Meron Studio Art Design | דף הביתאודותאימון הוליסטיתטא הילינג