תטא הילינג

תטא הילינג  (ThetaHealing) הינה שיטה של ריפוי והעצמה, שפותחה ע"י ויאנה סטייבל, המשתמשת באחד מהתדרים בהם עובד מוחנו – תדר התטא, על מנת לבחון דפוסים בחיינו וכיצד נוצרו. תדר תטא, בהיותו מקושר מדעית לזיכרון וללמידה, מאפשר גישה לתת המודע שלנו, ובכך מסייע בהמרת דפוסים מגבילים בדפוסים מקדמים. תדר זה משמש גם בהיפנוזה, אולם בשיטת ה תטא הילינג, המטופל במודעות ובשיתוף פעולה בכל מהלך הטיפול וכן התהליך קצר יחסית.

בהיותי מורה לתטא הילינג ומטפלת, אני עדה לשינויי חיים - מטופלי ותלמידי מדברים על ניסים - הנס הוא במהירות התהליך ומהירות השינויים המוטמעים בחייהם. באמצעות התטא, ובפגישה או שתיים נמצא את החסמים – הדפוסים המעכבים, כיצד נוצרו, מה למדנו תוך כדי יצירתם וכיצד אפשר לשמר את הידע ולשחרר את הדפוס. (יצוין כי כמו בכל דבר, זה כמובן תלוי במורכבות הבעיה ונכונותו של המטופל להתמודד עמה).

על מנת לתרגל תטא צריך רק אמונה בקיומה של אנרגיה יוצרת. אנרגיה זו יכולה להיות על פי אמונתו של האדם;  אלוהים, אמא אדמה, טבע וכו..

תהליכי התטא מתאימים מקטן ועד גדול ללא הגבלה של מוצא, מין, אמונה, שיוך דתי. כמו כן הם ניתנים לשילוב בכל תחום בחיינו לרבות תחומי עיסוק מקצועיים. ישנם רופאים, פסיכולוגים, מאמנים, יוגיסטים, מטפלים אלטרנטיביים בתחומים שונים וכן אנשי עסקים רבים המנויים על קהילת התטא.

שאלות ותשובות

וכן לקורסים: יסוד, מתקדמים, שפע והגשמה ומשחק החיים.
המשתתפים בקורסים מקבלים תעודה מקורית מ THInK - thetahealing institute of knowlegde.

מוזמנים לאתרהעולמי: ThetaHealing  ולאתר תטא הילינג  ישראל

מטופלים מספרים:

"משהו מעניין קרה לי,

בימים האחרונים יש בי איזשהו רוגע פנימי חזק. מין תחושה כזו שדברים נפלאים יקרו לי. אמונה פנימית חזקה. במשך שנים לא הצלחתי לדמיין את עצמי עם מישהו ופתאום אני מצליחה לראות תמונה בראש. במשך חודשים הייתי בלחץ מהמעבר לאוניברסיטה בעוד שנה - איך אני אסתדר כלכלית וכו. ופתאום אני פשוט מצליחה להינות מהרגע ולא להתעסק בזה. אני לבד לבד לבד אבל איכשהו זה בסדר. זה לא שהכל מושלם. .. יש בי איזשהו קול פנימי שאומר לי - היי XXX, חכי, זה רק עניין של זמן..." ל.ק.

 

סינקו בניית אתרים | Ran Meron Studio Art Design | דף הביתאודותאימון הוליסטיתטא הילינג