קורס יסוד Basic DNA תטא הילינג

קורס תטא הילינג®  יסוד – Basic DNA - איך לברוא ולשנות את המציאות ברגע
תטא הילינג®  
הינה שיטה של ריפוי והעצמה המשתמשת באחד מהתדרים בהם עובד מוחנו – תדר התטא, על מנת לבחון דפוסים בחיינו וכיצד נוצרו. תדר תטא, בהיותו מקושר מדעית לזיכרון וללמידה, מאפשר גישה לתת המודע שלנו, ובכך מסייע בהמרת דפוסים מגבילים בדפוסים מקדמים.
על מנת לתרגל תטא צריך רק אמונה בקיומה של אנרגיה יוצרת. אנרגיה זו יכולה להיות על פי אמונתו של האדם;  אלוהים, אמא אדמה, טבע וכו..
תהליכי התטא מתאימים מקטן ועד גדול ללא הגבלה של מוצא, מין, אמונה, שיוך דתי. כמו כן הם ניתנים לשילוב בכל תחום בחיינו לרבות תחומי עיסוק מקצועיים. ישנם רופאים, פסיכולוגים, מאמנים, יוגיסטים, מטפלים אלטרנטיביים בתחומים שונים וכן אנשי עסקים רבים המנויים על קהילת התטא.
השיטה פותחה ע"י ויאנה סטייבל, לפני  כ-20 שנה והיום משתמשים בה בכל רחבי העולם.

מה תקבלו:
* תלמדו מהו מצב תטא וכיצד ניתן לרתום אותו לשליטה הכרתית במחשבה
* תלמדו כיצד להתחבר לבריאה וכיצד לעבוד דרכה ובשיתוף פעולה עימה.
* תלמדו את טכניקת הטיפול בתטא ואת העקרונות לקריאה אינטואיטיבית.
* עבודת אמונות - תלמדו על האופן בו ניתן לזהות אמונות שורש וכיצד לשנות אותם.
* תכירו את שבעת רקיעי הקיום.
* תלמדו כיצד להגשים.
* תלמדו כיצד להכיר ולזמן את הנשמה התואמת לכם.כל משתתף עובר חניכה אנרגטית. בנוסף, מקבל כל משתתף בקורס חוברת הדרכה בעברית ותעודת הסמכה מטעם בית הספר העולמי של ויאנה סטייבל, איידהו, ארה"ב.

שאלות ותשובות
 
למי הקורס מיועד
לכולם 
לכל מי שרוצה להיטיב עם עצמו ולסייע לאחרים לעשות זאת.
לכל מי שקרא, שמע, התעניין ומסוקרן
 
מי יכול להשתתף בקורס
כולם.
אין דרישות מקדימות לקורס זה.
זהו קורס שלאחריו ניתן ללמוד את קורס המתקדמים.
 לפרטים : לחץ כאן

איך אני משתמשת בתטא הילניג® 

בהיותי מאמנת הוליסטית להעצמה והתפתחות, אני משלבת תטא ככלי עבודה כחלק קבוע מארגז הכלים שלי.
לדוגמא, אם מגיע אלי אדם עם סוגיות של גבולות וחוסר יכולת לומר לא והוא לא מאושר מכך ומרגיש כי הוא מותש והדבר פוגם מאיכות חייו.
כמאמנת וכמטפלת בתטא הילינג השלב ההתחלתי דומה – אנסה לברר מהי בעיית השורש הגורמת לו לנהוג כך וכן את המחיר והרווח שלו על התנהגות זו.
כמאמנת הדבר ייקח מספר פגישות עד שניגע בלב העניין, שנקבע את המטרה ואת דרכי הפעולה להשגתה.
באמצעות התטא, נקפוץ ישר למים, ובפגישה או שתיים נמצא את החסמים, כיצד נוצרו, מה למדנו תוך כדי יצירתם וכיצד אפשר לשמר את הידע ולשחרר את הדפוס. (יצוין כי כמו בכל דבר, זה כמובן תלוי במורכבות הבעיה ונכונותו של המטופל להתמודד עימה)
מקום ומשך הקורס


משתתפים מספרים:
ו"יצא לי להתנסות בכלי המדהים הזה מיד למחרת הקורס. תוך כדי משחק כדור רשת, אחת הבנות נקעה את הרגל, חשבתי לעצמי לרגע האם לעשות לה טיפול.... והחלטתי שכן. היא דידתה תוך כאבים ונשכבה על במה שהייתה באולם, ניגשתי אליה, ביקשתי את הסכמתה לטפל, ומיד עליתי לתדרי טטה, היה קצת מאתגר לנוכח הפעילות האינטנסיבית של הבנות מאחורי, להביא את ספריי הקרח ושאר פעולות. לאחר כדקה טיפול, הבחורה מנסה להזיז את רגלה, וממש מעשה קסמים אין כאב כלל. " לא יאמן, היא כישפה אותי, בנות, אני מחזירה עכשיו את רשיון הרופאה שלי (היא רופאה) אין לי מושג מה היא עשתה אבל אין לי כאבים, הבחורה קמה מיד, עמדה על הרגליים והלכה רגיל.  זה ממש פלא. מאיה תודה על קורס נהדר, הייתה חוויה נפלאה" א.כ. 28.5.13

סינקו בניית אתרים | Ran Meron Studio Art Design | דף הביתאודותאימון הוליסטיתטא הילינג