5.3.15 פורים שמח

למה אני כל כך אוהבת את פורים

קוראי הנאמנים והמתמידים, יודעים שבפורים עשיתי את ההגשמה הראשונה שלי (לפחות את הראשונה שאני זוכרת ). בפורים 1970, הייתי בת קצת פחות מ 4 וחולה באבעבועות רוח. ישבתי על המרפסת, הבטתי בילדים המחופשים ופניתי אל השמיים וביקשתי " אלוהים, תן לי אח!" בדצמבר, 9 חודשים אחרי, נולד אחי האהוב.

אני אוהבת תחפושות ומסכות וגם... להמציא את עצמי מחדש :) ואין טוב מלעשות זאת בפורים.

מאז שביתי נולדה ועד שהייתה בת 14, תפרתי לה תחפושת מקורית לבקשתה. למען הגילוי הנאות, המקצוע היחיד ביסודי בו לא צלחתי, היה מלאכה. זכורות לי שנתיים קשות במיוחד, האחת הייתה שנת תפירת בובת ההמפטי דמפטי בכיתה ד ובכיתה ח שנת תפירת חצאית מעטפת קורדרוי - מורותי למלאכה, לא התרשמו מההתמסרות וההשקעה, הן הוטרדו כי תכי התפירה שלי לא היו ישרים ובשתי הפעמים נאמר לי מפורשות כי עלי לתרחק מכל וכל מתפירה.

משום כך, בחנוכה כבר הייתה שנתי נודדת מהמחשבה איך אבצע את המשימה שהוטלה עלי באותה שנה על ידי ביתי, עיצובית וביצועית. בכל שנה הייתי יושבת לילות ונלחמת במכונת התפירה ובכל שנה יצאה תחת ידי תחפושת מרהיבה, אמנם התכים עדיין לא היו לגמרי ישרים, אך אני התעצמתי והרהבתי עוד ועוד... בקיצור יצאתי big time משטח הנוחות שלי, זרקתי את ה"את לא יודעת לתפור" מחוץ לבוידם של המוח שלי ומי שרוצה לראות תוצאות חלקיות, שיציץ בעמוד הפייסבוק שלי באלבומים...

 

חג פורים שמח,

סינקו בניית אתרים | Ran Meron Studio Art Design | דף הביתאודותאימון הוליסטיתטא הילינג