15.10.15 מה עושים עם המצב

קודם כל, בהמשך לפוסט "נדנדה עולה יורדת", נשאלתי "האם יש לנו בכלל זכות להחליט מה טוב לנו, האם זה לא בידי ההשגחה העליונה..."?

זו שאלה מצויינת ותודה לעופר ששאל אותה.
תשובתי בקצרה: הרי אומרים הכל כתוב והרשות נתונה. לא מזמן, ביום הכיפורים רובנו תקשרו עם אלוהים. הזמן שבין יום הכיפורים להושענה רבה, היה זמן שבו התפילות נדונו. הםהוכרעו בהושענה רבה. משמע: אולי מישהו מסדר לנו את המסלולים - אנחנו יכולים לבחור את המסלול המתאים לנו. בואו ונעשה זאת!

ותשובה לעוד שאלה - שפע = כסף?!
התשובה היא כסף הוא נדבך בתוך השפע. מחקרים מוכיחים שלכסף יש השפעה מזערית על אושר לטווח ארוך.
שפע זו תודעה. זו היכולת להבחין בכל הפרטים שמסביבכם ולהנות מהם בהוקרה ולנצל את ההזדמנויות הנקרות על דרככם. אם אתם שואפים רק לכסף, זה בדיוק ההיפך משפע - זה מדגיש את חוסרו ולפי חוק המשיכה מה שתפיקו הוא עוד חוסר. בכלל, כסף הוא אמצעי, לכן, גם אם אתם רוצים עד כסף תכוונו לדברים שאתם כבר מקבלים מהכסף ומהם אתם רוצים עוד. לאיכויות.

===================
אני מזמינה אתכם לעשות משהו לשיפור המצב

הגוזלה שלי השתחררה אתמול. ביום שלישי היא הייתה בחופש והיינו אמורות לצאת לקניות ולבשל ולאפות לקראת השתייה שהיא ארגנה בבסיס. אנחנו מתגוררות ברעננה ועד השעה 10 היו שני פיגועים. היא נלחצה מאוד וטענה שאני לא מספיק לחוצה. שאני שאננה.

למה לא נלחצתי (מראש אני מציעה קחו מה שמתאים לכם)
1. אין לי מה לעשות פיזית נגד מעשים בלתי צפויים שכאלה. זו כמו סופת טורנדו. כל מה שאני יכולה זה לשלוט בתגובה שלי (כמו שאני מלמדת אתכם לעשות).

2. אני מרגישה בטוחה. אני שומרת על המרחב האנרגטי שלי ושל האהובים שלי. ברגע שהזכרתי לה שגם היא יודעת לעשות זאת היא נרגעה. עדיין הזכרתי לה לקחת את גז הפלפל שלה ושתינו הסכמנ שצריך להיות ערניים (זה לא סותר).

3. אני יודעת בודאות שחאלד הגנן שלי, משפחתו וחבריו, עבד הטכנאי של יס, משפחתו וחבריו וגם חברי ומשפחתי רוצים שלום. למעשה כולנו מאסנו בכך שאנחנו בובות על חוטים שמופעלות ע"י סוכני דת ופוליטיקה (מציעה לכם לחפש ולהקשיב לדבריהם של ראש עיריית נצרת, למשיאת המשואה ביום העצמאות האחרון, אחת הראויות אם לא ה.., לוסי האריש) ויש כמותם בינינו. רבים. יהודים וערבים שפשוט רוצים שלום. דו קיום. הם מאמינים שדברים אלה יביאו ברכה לכל הנוגעים. לכן אני יודעת שאם נגביר את האור זה יבוא וייטיב עם כולנו.

ביום ראשון 18.10.15 ב 21:00-21:05, אני מזמינה אתכם לאחד איתי כוחות במשך 5 דקות ולשלוח אהבה לכל הנוגעים בדבר. אשלח לכם מדיטצייה מונחית ביום ראשון ותוכלו להורידה לנייד.
לחצו כאן להרשם לקבלת המדיטציה

סינקו בניית אתרים | Ran Meron Studio Art Design | דף הביתאודותאימון הוליסטיתטא הילינג