6.10.15 מדהים: משותק חזר ללכת בעזרת כוח המחשבה

בשבוע שעבר, קראתי באינטרנט  (ואלה בריאות) על בחור בן 26 שסבל מפגיעה בחוט השדרה ששיתקה אותו מהמותניים ומטה הצליח ללכת 3.5 מטרים. בניסוי שנערך באוניברסיטת קליפורניה, חוברו למוחו אלקטרודות ששלחו אותות לרגליו, וגרמו לו להצליח ללכת בפעם הראשונה מאז התאונה שעבר.

מילטון אריקסון עשה זאת כבר בשנות ה20 של המאה הקודמת ואפילו ללא עזרת אלקטרודות. הוא שותק כשהיה בן 19, כתוצאה ממחלת הפוליו, בכל אברי גופו. אפילו בדיבור התקשה. הוא פשוט תכנת את המוח שלו להזכיר לאיברים בגופו כיצד לעבוד (הוא השתמש במילים וזכרונות כפי שבניסוי השתמשו באלקטרודות) ואכן הוא הצליח להתהלך אפילו ללא מקל הליכה ולדבר ללא פגם.

מילטון אריקסון, השתמש בסוג של ההיפנוזה על מנת לעזור למטופליו לשנות דפוסים ובכך את חייהם. את ההיפנוזה הוא תאר כמעין טראנס שמאפשר לנו להיות בין חלום לעירות. מצב בו אנו בשליטה ובמודעות. מצב הפוך מההיפנוזה שאנחנו רואים במופעים, כשהמהפנט עושה מניפולציה.

זה בדיוק המצב (בין חלום לעירות) בו אנו נמצאים כשאנחנו מצויים בתדר תטא, שכן תדר התטא הוא תדר המקושר לתחילת מחזור החלום. ויאנה סטייבל פיתחה שיטה המבוססת על רתימת התדר הזה לתכנות המוח על מנת להביא לשינויים.

אני מזמינה אתכם ללמוד לשלוט בגופכם ובתת המודע שלכם באמצעות תדר זה.
צפו בסרטון

סינקו בניית אתרים | Ran Meron Studio Art Design | דף הביתאודותאימון הוליסטיתטא הילינג