אודות מאיה מרון רכס - אימון הולסיטי בשילוב תטא הילנג

מאמנת הוליסטית בשילוב תטא הילינג®,   M.A בייעוץ ארגוני מהמסלול האקדמי של המכללה למנהל,  A.B  בסוציולוגיה וחטיבה מורחבת בלימודי עבודה,  מאוניברסיטת תל-אביב,  תעודת מאמן אישי מתו"ת – תקשורת ותוצאות,  מורה מוסמכת ע"י ויאנה סטייבל, המכון לידע של תטא הילינג® ומטפלת בתטא הילינג®  ומנחת קבוצות מוסמכת ע"י מכון גישות.

אני ילידת 1966, אם לבת, וחובבת חתולים. תמיד היתי אופטימית,  מאמינה בטוב האדם. ואני מתהלכת בעולם כמו עליזה בארץ הפלאות, נרגשת מהחוויות שהעולם מזמן לי. מאז ומתמיד אנשים עניינו אותי.

כנערה, הדרכתי בצופים ובקורסי הדרכה, את שירותי הצבאי עשיתי כמפקדת טירוניות במחנה 80 ובמקביל ללימודי התואר הראשון שלי, בסוציולוגיה וחטיבה מורחבת בלימודי עבודה, עבדתי ביחידה להכוון תעסוקתי באוניברסיטת תל-אביב.

עם תום לימודי, ולאחר לידת ביתי, העבודה הראשונה שלי הייתה מנהלת מנגנון כ"א של חברת חוגלה קימברלי. תפקיד ראשון "ענק" למי שרק סיימה לימודיה, סברתי אז, שהמסלול יהא משאבי אנוש.

כאשר בעלי דאז, החליט להיות עצמאי, ולפתוח חברה, נעניתי לבקשתו וסייעתי לו בהקמת החברה.   תפקידי כללו את כל נושא משאבי אנוש, רכש, לוגיסטיקה, פיתוח עסקי ותחומים רבים נוספים. הרגשתי אז סיפוק רב מהאינטראקציות השונות והמגוונות וגם מהעצם יצירת יש מאין.  כעבור שנים, כאשר סייעתי בהקמת לשכת המסחר ישראל-ליטא, עת שימשתי כמנכ"לית הלשכה, תחושת הסיפוק מיצירת יש מאין. המשיכה ללוותני.

תמיד נהניתי ממה שעשיתי אבל תמיד חסר לי משהו - החלק הרוחני, החלק הנוגע בלב ליבם של האנשים ומסייע להעצימם.  עבודתי כמאמנת אישית להעצמה, מספקת חלק משאיפה זו. עם חשיפתי לתטא הילינג® מצאתי כלי, שניתן לשלב אותו עם כל תחום בחיים, כלי המאפשר לרתום תדר , שממילא מוחנו עובד עליו, ולתעל אותו ליצירת מציאות החיים המבוקשת.  בהיותי אדם רציונאלי, חשוב לי לשלב בין שני העולמות. היום כאשר אני משלבת את תחומי הלימודים האקדמיים שלי עם לימודי הרוח ומיישמת את הכלים משני העולמות אני ממש מרגישה ש"הגעתי הביתה". 
בשנים האחרונות התמחתי בנושא התקשורת הבין אישית  ומתוך חווית הגירושין שלי, מרגישה שזה היעוד והשליחות שלי לסייע לזוגות עם ילדים לחוות את תהליך הגירושין באופן שונה, כבר מתחילתו. 
אפשר לקרוא עוד כאן
כאשר מקבלת פידבק ממטופלי/מאומני ורואה כיצד חייהם משתנים בהתמדה לטובתם הגבוהה ביותר – אין דבר מספק מזה. 
אני ב coachindex

סינקו בניית אתרים | Ran Meron Studio Art Design | דף הביתאודותאימון הוליסטיתטא הילינג