סדנת השיבה אל עצמי

תת המודע עושה לך בושות?
נמאס לך להיות בובה
מבלי לדעת מי מושך לך בחוטים?
רוצה לדעת איך להעביר את השליטה לידים שלך?
אני רוצה לתת לך כלים לצמצם את הפער בין איך שהחיים שלך נראים בדמיונך לבין מה שקורה במציאות!

הצטרף אלי לסדנה יחודית ומעשית
המשלבת פרקטיקה ורוחניות
שתתן לך כלים לברר איך תת המודע מנהל אותך
ואיך באפשרותך לנהל אותו


השיבה אל עצמי

תהליכי חיינו גורמים לנו לאמץ דפוסי מחשבה משום שזה משרת אותנו: מגן עלינו, דוחף אותנו להישגים…מגיע רגע בו דפוסים ששרתו אותנו בעבר, לא רק שאינם משרתים אותנו עוד, אלא אפילו מעכבים אותנו בדרך להשגת מטרותינו.

דפוסים אלו, שמגבילים אותנו, נמצאים בתת המודע שלנו ומרחיקים אותנו בעצם  ממי שאנחנו וממה שאנחנו רוצים להיות.

כדי לחיות בהלימה עם עצמנו, במהות של אושר אנחנו צריכים לחזור לגרעין המהות הטהורה שלנו, שהיא ללא מגבלות בכלל ובמהות זו הכל אפשרי. 

סדנת "השיבה אל עצמי" בשיטת הפרקטיקה הרוחנית, תאפשר לך לחזור לגרעין הגולמי של ההוויה שלך, לפני שאימצת דפוסים והטבעות שאולי כבר אינם משרתים אותך כיום. הסדנה תועבר באופן חוויתי יחודי, המשלב כלים פרקטיים, עבודה עם קלפים וכלים רוחניים.

הסדנה  - עונג צרוף, קצרה וממוקדת, מעשית, משלבת תרגילים מדיטציות ומשחקי קלפיםלהצטרפות ורישום לחץ כאן!


האלה. פזיותרפיסטית בת 44 מהשרון משתפת מחוויותיה
"כבר השתתפתי בהמון סדנאות והפעם זו הייתה חוויה אחרת .. המשתתפים היו מאוד מדוייקים לי. משהו בהנחיה שלך היה לי חדש - נתן לה להרגיש שאין רק עניין ידע. יחד עם בסיס מקורקע ומובנה, את יוצרת מרחב מאפשר. הרגשתי שאת סומכת על היקום שיהיה בדיוק מה שצריך להיות. זה יצר עבורי חוויה מיוחדת, בה כל אחד הוא המאסטר של התהליך של עצמו, שיוצר ויולד את הדברים המדוייקום עבורו. הרגשתי שיש לי אפשרות לקחת את החלק שאני רוצה מקצועי, רוחני או תהליכי.... יש משהו מאוד מיוחד בסדנה, בך ובדרך בה את מובילה ומנחה... מוגנטתי"

אהובה. מטפלת אלטרנטיבית, כפר סבא מסכמת
"כבר אמרתי לחברות שלי לרוץ לסדנה, אמרתי להם שממש השתנו אצלי אמונות באופן מידי ונפלו אסימונים והן... מעדיפות להמשיך לשבת ולקטר, במקום לעשות צעד קטנטן בעלות סבירה"..

סינקו בניית אתרים | Ran Meron Studio Art Design | דף הביתאודותאימון הוליסטיתטא הילינג