אימון הוליסטי

אימון הוליסטי מהו
אימון הינו תהליך, המאפשר לפרט למקסם את ההצלחה שלו בתחומי חיים שונים, להגשים ולהתעצם, תוך זמן קצר יחסית ותוך חיזוק חוזקותיו  מציאת הערכים המניעים אותו, הצבת מטרות וחזון.

הוליזם, Holism, (מתוך המילה היוונית ολoς, שפירושה שלם או כולל)  עפ"י מילון אוקספורד: "נטייה בטבע ליצור שלם שהינו גדול מסכום חלקיו על ידי אבולוציה יצירתית".  המילה, יחד עם התואר הוליסטי, נטבעו על ידי יאן סמאטס בתחילת שנות ה-20 של המאה ה־20.  בתפיסה האימונית, האדם כישות שלמה, ללא חלוקה לרכיבים אישיותיים שונים (האינדיבידואל עצמו הוא זה שיכול להגדיר בצורה המיטבית את צרכיו, רצונותיו ושאיפותיו ולכן הטיפול צריך להתחיל ממנו – אלפרד אדלר ואברהם מאסלו).

באימון ההוליסטי אני משלבת בין יסודות האימון הקלאסי לבין כלים נוספים כמו שימוש בקלפי אימון ומודעות, תטא הילינג וידע נוסף מתחומי לימודי השונים. הכלים משולבים ליצירת הרמוניית גוף ונפש והתהליך מתמקד במציאת סיבות השורש להיווצרות הדפוסים המעכבים והבנת האופן בו שרתו את המתאמן. התהליך מביא ל פעולה מתוך מודעות ובהירות, מתוך הבנה כוללת של המניעים והרגשות המפעילים אותו בכל תחומיי החיים, המטרה לא משנה. המתאמן לוקח אחריות על חייו והופך לנהג. אני כמאמנת מקנה כלים שונים , משקפת ומלווה.

מה מיוחד בשיטה שלי
בשיטת הפרקטיקה הרוחנית, תקבלו מעטפת שלמה ותומכת להשגת המטרות שלכם. המעטפת כוללת את היד שאת לכם כדי לחזקכם בדרך. כלים פרקטיים מנסיוני כיעוצת ארגונית ומאמנת מוסמכך, כך שתוכלו לפעול בעולם הגשמי ווגם כלים רוחניים מהיותי מורה לתטא הילינג ומהכשרות רוחניות נוספות שעברתי, כך שתוכלו להעביר את אחורי הקלעים שלכם לחזית הבמה, תוך העצמת הנשמה שלכם.

למי זה מיועד
לכל מי שמרגיש תקוע, מי שמרגיש שמגיע לו יותר מחייו, אך הוא מזהה כי הוא שבוי בדפוסים מעכבים. מי שרוצה להיות התסריטאי, הבמאי והשחקן הראשי בזירת חייו.
התהליך יכול להתאים ליחידים, זוגות וקבוצות. ואפשרי גם בסקייפ.

בשנים האחרונות התמחתי בנושא התקשורת הבין אישית  ומתוך חווית הגירושין שלי, מרגישה שזה היעוד והשליחות שלי לסייע לזוגות עם ילדים לחוות את תהליך הגירושין באופן שונה, כבר מתחילתו. 
אפשר לקרוא עוד כאן
טיפים להטמעת דפוסים חדשים
 

סינקו בניית אתרים | Ran Meron Studio Art Design | דף הביתאודותאימון הוליסטיתטא הילינג